Hodnocení našich klientů a ukázky digitalizace VHS, filmů a diáků

Ukázky digitalizace VHS a úprav obrazu a zvuku

Naskenované a upravené 8mm, 9,5mm a 16mm filmy

Poznámka: tento film je bez zvuku

Poznámka: tento film je se zvukem

Naskenované a upravené diapozitivy a negativy

Skenování diapozitivů a negativů - úprava kvality fotografie
Skenování diapozitivů a negativů - úprava kvality fotografie
Skenování diapozitivů a negativů - úprava kvality fotografie

Hodnocení digitalizace našich zákazníků
Martin Švarc

18.9.2020

⭐⭐⭐⭐⭐

Dobrá práce a příznivá cena!
Děkuji,
Martin

Marcela S.

10.12.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Perfektní práce za příjemnou cenu. Nejen že mi převedli staré VHS kazety z přelomu 80. – 90. let, ale výrazně přitom vylepšili obraz i zvuk. A bonusem je využití Úschovny, takže jsem se o vzpomínky mohla hned podělit.

Vše proběhlo rychle, předání i převzetí bez problémů, bezvadná komunikace. Službu ještě určitě využijeme, děkuji.

M Jagriková

10.12.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Bezproblémová komunikace, rychlá a kvalitní práce!

Petr Zelenka

8.12.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Perfektně provedená práce digitalizace 8mm filmů. Oproti plátnu je opravdu koukatelné. Skvělý tip na dárek.

Zouhar B

5.11.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

dobrá komunikace, vstřícnost při nadstandardních požadavcích, profesionální výsledek – absolutní spokojenost

Tomáš Nagy

30.10.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Využil jsem služeb Studia RAFT na převod záznamu z VHS kazet do digitální podoby. Práce byla perfektně odvedena, záznam přehledně zpracován bez hluchých míst. To vše za dobré peníze, Doporučuji.

Josef Frýdl

25.10.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Děkuji za digitalizaci několika 8 mm filmů. S výsledkem jsem velmi spokojen, zejména pokud jde o úpravu a optimalizaci originálních nahrávek.

Tereza Dvořáková

16.10.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Moc příjemná a vstřícná komunikace, skvělá služba a perfektní výsledek! Doporučuji!

Jarka Hotovson

24.9.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

K predaniu podkladov sice ešte nedošlo, ale zatiaľ som nadmieru spokojná – slečna na telefone, je úžasná! Okrem toho, že rozumie tomu čo robí (dnes zázrak), tak ma ochotne naviguje, koučuje a pripomína sa, aby nakoniec došlo k zdárnemu predaju dat. Díky!

Roman Hájek

11.7.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Rychle, efektivně a skoro před dveře. Skvělý servis.

Karel Hybš

2.6.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za parádní zpracování 8 mm filmů do digitální podoby, vše je velice pěkně provedeno, rodina je moc spokojena. Děkujeme, máme opravdu radost.

Martin Frýza

18.5.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Maximální spokojenost, výsledná kvalita převáděných 8 mm filmů mě příjemně překvapila. Příjemné jednání 🙂

Jan Škvarka

10.4.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Videa jsem zkontroloval a musím na vás pět chválu, kvalita videa mě velice příjemně překvapila a nelituji jediné koruny do tohoto podniku vložené. Děkuji a přeji mnoho další, dobře odvedené, práce.

Lenka Sedláčková

4.3.2019

⭐⭐⭐⭐⭐

Skvělá práce, finální podoba digitalizovaných snímků nad očekávání kvalitní. Dobrá komunikace,rychlé zpracování. Jednoznačně doporučuji.

Lada Franková

20.12.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Skvěle odvedená práce, dobrá komunikace a vstřícnost. Plně doporučuji!!

Petr Eichler

28.11.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

U tohoto studia jsem využil službu digitalizace domácího videa. Celá zakázka proběhla v pořádku ve vysoké kvalitě a ve velice krátkém čase. Kvituji, že si pro pásky přijedou a také přivezou zpět. Viz. jejich webové stránky. Toto studio doporučuji všem.

Petr Jirout

5.11.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji tuto firmu. Dobrá domluva a rychlá realizace mé zakázky.

Helena Ludvíková

18.9.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

S touto firmou jsem maximálně spokojená. V krátkém čase mi digitalizovali rodinný video archiv, který jsme u příležitosti jubilea mého muže shlédli a zavzpomínali. Děkuji za kvalitní zpracování a roztřídění videí.

Robert Nosek

10.9.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Nechal jsem si u Studia RAFT naskenovat 8mm filmy a jsem velmi spokojen. Výborná kvalita! Doporučuji.

Martin Brožek

28.8.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Vše v pořádku. Dobrá služba, díky!

Petra Franková

10.8.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Využila jsem tuto firmu pro digitalizaci rodinných videí. Jsem spokojena s prací, doporučuji ji. Mám porovnání se stejnou službou u jiné firmy a u Studia RAFT ta práce byla provedena kvalitněji.

Jiří Abrahám

19.6.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Výborná služba! Dobré jednání, ochota, rychlost a kvalitní provedení převodu VHS. Doporučuji.

Eugenie Kloubková

26.6.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Děkuji za zpracování 28-leté historie naší rodiny. Převáděly se na DVD 8 mm filmy, VHS kazety, mini DV kazety. Vše je velice svědomitě provedeno, utříděno, popsáno.

Výstup předčil moje očekávání. Pro představu ostatních zájemců: jednalo se o výstup na 70 DVD. Kvalita záznamu je výborná, převod z filmů je podbarven nápaditou hudbou.

Děkuji, děkuji, mám z toho opravdu radost.

Martin Hyťha

17.4.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Super spolupráce a přístup. Doporučuji.

Helena Belickova

21.3.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Výborná a rychlá práce -20 VHS převáděno na externí disk ve velmi rušné předvánoční době.Velmi oceňuji milý a ochotný přístup k zákazníkovi a přeju studiu Raft jen to nejlepší:)

Ondřej Březina

3.2.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Jsme naprosto spokojeni s kvalitou služeb. Digitalizace 80 VHS a HI8 kazet včetně oprav během dvou týdnů, klobouk dolů. Velice děkujeme!

Jan Linhart

20.6.2017

⭐⭐⭐⭐⭐

Přepis kazet VHS na DVD proběhl rychle a vysoce profesionálně. Udělali nám obrovskou předvánoční radost a příbuzní měli o překvapení pod stromkem postaráno. Moc děkuji.

Michael Petržela

15.5.2017

⭐⭐⭐⭐⭐

Převod VHS na DVD, výborná domluva, předání, rychlost, kvalita.

Jirka

11.7.2016

⭐⭐⭐⭐⭐

Měl jsem asi 15 dlouhých VHS kazet natočených již dávno s videokamerou Sony. Chtěl jsem je přehrát na DVD disky. Hledal jsem firmy pro provedení. Po jednání s několika firmami jsem si vybral Studio RAFT. Důvodem byla rychlá reakce a odborná a příjemná komunikace a vstřícnost k mým požadavkům. Práce byla udělána rychle a velmi kvalitně. Poradili mi i jak uschovávat tato videa na záložním pevném disku. Poměr ceny, rychlosti zpracování a I kvalita byly v pořádku. Tuto firmu určitě doporučuji!

Pavel Hamar

23.6.2018

⭐⭐⭐⭐⭐

Vše v pořádku, doporučuji.

Jiří Dočkal

7.5.2016

⭐⭐⭐⭐⭐

Měli jsme pár videokazet, které už nelze přehrát, protože klasické VCR zařízení už jen tak někdo nemá. Hledal jsem proto firmu, která by mi pomohla provést převod do digitální podoby. Po pár porovnáních jsem vybral právě Studio RAFT a jsem za to rád. Dobrá komunikace se zákazníkem, informování předem ohledně případných nesrovnalostí objednávky a hlavně výborný výsledek, kdy se konečně můžeme podívat na naše staré nahrávky, které jsme nahrávali videokamerou na VCR kazety. Rozhodně doporučuju!

Michal Sikora

9.3.2016

⭐⭐⭐⭐⭐

Potřeboval jsem akutně přepsat VHS do elektronické podoby. Petra mi velice ochotně pomohla a zachránila zadek 🙂 Moc děkuji a předám tímto doporučení. Michal

Katka Jelenová

9.2.2016

⭐⭐⭐⭐⭐

Vše v pořádku, doporučuji.

Kateřina Vránová

15.5.2015

⭐⭐⭐⭐⭐

Rychlé a precizní vyřízení objednávky (digitalizace VHS kazet). Příjemné vystupování a komunikace. Tuto firmu mohu jedině doporučit!

Menclová Gabriela

28.12.2014

⭐⭐⭐⭐⭐

Společnost Studio RAFT, s.r.o. doporučujeme všem potencionálním zákazníkům. Převod více kusů VHS na DVD, proběhl naprosto v pořádku. Předání VHS na předem určeném místě, digitalizace, která byla brzy dokončena a vrácení kazet, přesně podle plánu. Chválíme vaši společnost za výborně odvedenou práci, profesionální přístup, spolehlivost, zodpovědnost a rychlost ve vyřízení zakázky. Jsme velice spokojeni. Gabriela a Kristýna

Michal Jurčák

23.11.2014

⭐⭐⭐⭐⭐

Studio Raft je v tom co nabízí opravdu jedničkou.I přes to,že jsem balík posílal z Prostějova do Prahy tak vše probíhalo naprosto v pořádku a po telefonické domluvě s p.Tlachovou jsem měl dokonalý přehled o průběhu mé zakázky.Firma nám digitalizovala mini DVD,VHS kazetu a dokonce i starou MC kazetu.Od začátku až do konce spolupráce vše naprosto o.k. a výsledek super,Studio Raft můžu a hlavně budu vřele doporučovat našim kamarádům.

Markéta Hrkalová

21.10.2014

⭐⭐⭐⭐⭐

Potřebovala jsem zdigitalizovat 30let starý záznam ze svatby zhotovený na 8mm film. Výsledek skvělý, kreativní a naprosto profesionální přístup ke zpracování. Zakázka zpracována za 2 dni, předání i převzetí proběhlo přesně dle dohody na vybrané stanici metra. Cena dobrá. Tuto firmu mohu všem jen vřele doporučit!!!

Eva

20.10.2014

⭐⭐⭐⭐⭐

Profesionální jednání, spolehlivost. Práce v dohodnuté kvalitě a včas, tak jak bylo dohodnuto. Vyzvednutí i předání ve stanici metra, tak jak si zákazník přeje, super cena. Mohu jen doporučit!

Michaela

3.10.2014

⭐⭐⭐⭐⭐

Studio Raft poskytlo skvělou službu. Nechala jsem si přetočit 5 VHS na 7 DVD. Vše proběhlo rychle, DVD byla rozřazena na kapitoly, flexibilní předání a k tomu ještě za výbornou cenu. Vřele doporučuji!

Pavlína Stejskalová

27.5.2014

⭐⭐⭐⭐⭐

Studio Raft mohu všem vřele doporučit! Já jsem byla naprosto spokojená. Potřebovala jsem přetočit 5 hodin záznamu z VHS kazet na DVD. Předání zakázky bylo na mnou určené stanici metra, vše bylo hotové za 2 dny, milé jednání, skvělá cena!