Kvalita digitalizace VHS, 8mm filmů a diapozitivů

Při digitalizaci všech nosičů je pro nás na prvním místě vždy KVALITA obrazu a zvuku. Víme, že náš úspěch je založen na spokojenosti zákazníků. Proto u DIGITALIZACE VHS, 8mm filmů a diapozitivů děláme vše pro to, abyste byli maximálně spokojeni. Ke každé zakázce se chováme tak, jako bychom ji dělali sami pro sebe. Proč? Protože nás ta práce baví.

Úprava kvality obrazu a zvuku u VHS

Pokud je záznam na VHS nahraný ve videorekordéru, který měl třeba jen nepatrně posunutou hlavu, stává se, že je buď rozladěný obraz nebo chrčící zvuk. Tento problém umíme odstranit. U DIGITALIZACE VHS děláme tuto úpravu automaticky a ZDARMA. Dodaná KVALITA obrazu i zvuku od nás je tedy v pořádku.

Vylepšení obrazu u digitalizace VHS

Zde přinášíme ukázku jak umíme zlepšit kvalitu obrazu u DIGITALIZACE VHS. Některá „VYLEPŠENÍ“ však nedoporučujeme. Videa na VHS kazetách jsou v PAL nebo NTSC formátu. Video má tedy pouze 576 nebo 480 řádků a je např. nevhodné obraz ořezávat třeba kvůli vlnícímu se okraji nebo stabilizaci obrazu. Video by se pak mírně roztáhlo a tím částečně deformovalo. KVALITA by spíše klesla.

Zvýšení kvality obrazu u 8mm filmů

Kvalitu obrazu u 8mm filmů, ale i u 9,5mm a 16mm filmů umíme VÝRAZNĚ ZVÝŠIT. Používáme kvalitní skenner a DIGITALIZACE 8MM FILMŮ tedy probíhá skenováním políčka po políčku do vysokého rozlišení. Díky tomu z videa odstraníme zrnitost, nečistoty, doladíme barevnost, obraz vystabilizujeme a odstraníme prázdná místa.

Skenování diapozitivů a negativů - kvalita

Zlepšení obrazu u diapozitivů

I u služby SKENOVÁNÍ DIAPOZITIVŮ A NEGATIVŮ provádíme úkony, díky kterým se KVALITA výsledného obrazu zvýší. Samozřejmostí je, že každý diapozitiv a negativ ručně očistíme od prachu a nečistot. Vše skenujeme do rozlišení až 6400 DPI, software skeneru částečně odstraní škrábance, upravujeme barevnost atd….

Kvalita našeho technickému vybavení

Hlavní naší prioritou je odevzdávat klientům KVALITNÍ VÝSLEDEK. Proto je u nás DIGITALIZACE všech nosičů prováděna jen pomocí profesionální techniky a nejmodernější dostupnou technologií na trhu. Např. poslední VHS přehrávače se ve světě vyráběly v roce 2016 a z této výroby máme poslední videorekordéry.

Digitalizace VHS - kvalita vybavení
Digitalizace VHS - ukázky

Ukázky zvýšení kvality obrazu

Podívejte se, jak vypadá výsledek DIGITALIZACE VHS od nás, když kazeta není v dobrém stavu. Ověřte si, že KVALITA obrazu od nás je u digitalizace 8mm filmů, ale i 9,5mm a 16mm filmů, skutečně vyšší. Porovnejte také, jak vypadá originální obraz při skenování diapozitivů a negativů a jak vypadadá po úpravách od nás.

Volejte: PO – NE, 9:00 – 19:00, 704 700 900