Jak k nám doručit kazety, koutouče či diáky?

1. Svoz po Praze

Řekněte nám, kde se v Praze nacházíte a my se vám přiblížíme. Pro zakázku si ZDARMA přijedeme a zase vám ji hotovou dovezeme.

2. Předání na pobočce

Chcete-li nám zakázku přivézt, kontaktujte nás, abychom si domluvili čas setkání. Na místě s vámi dořešíme detaily digitalizace.

3. Pošleme k vám PPL

Když nechcete ztráčet čas, zabalte své audio a video nosiče do balíčku. My k vám pošleme PPL přepravu, která k nám vaši zakázku doručí.

4. Odeslání poštou

Chcete zakázku poslat poštou nebo vlastním kurýrem? Pak vyplňte objednávku zde na webu a balík zašlete na adresu naší pobočky.

Volejte: PO – NE, 9:00 – 19:00, 704 700 900

Bližší informace o předání a doručení zakázek

Při osobním předání zakázky s vámi vždy SEPÍŠEME OBJEDNÁVKU a POTVRZENÍ O PŘEVZETÍ audio a video nosičů. Domluvíme se také na způsobu uložení, výsledném formátu, odhadneme cenu a také kdy bude digitalizace VHS, filmů či diapozitivů hotova.

Digitalizace VHS Praha

1. Náš vlastní svoz zakázek po Praze

Tato služba NENÍ ZPOPLATNĚNA. Při vyplnění OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁŘE zde na webu nám napište, kde se v Praze pohybujete. Závoláme vám, domluvíme si s vámi čas a dojedeme vám naproti (pro kazety, kotouče i diáky). Předání zakázky je možné na následujících místech:

METRO A: Nemocnice Motol, Petřiny, Nádraží Veleslavín, Bořislavka, Dejvická, Hradčanská, Malostranská, Staroměstská, Můstek, Muzeum, Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad, Flora, Želivského, Strašnická, Skalka, Depo Hostivař

METRO B: Zličín, Stodůlky, Luka, Lužiny, Hůrka, Nové Butovice, Jinonice, Radlická, Smíchovské nádraží, Anděl, Karlovo náměstí, Národní třída, Můstek, Náměstí Republiky, Florenc, Křižíkova, Invalidovna, Palmovka, Českomoravská, Vysočanská, Kolbenova, Hloubětín, Rajská zahrada, Černý most

METRO C: Háje, Opatov, Chodov, Roztyly, Kačerov, Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova, Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc, Vltavská, Nádraží Holešovice, Kobylisy, Ládví, Střížkov, Prosek, Letňany

2. Osobní předání zakázky na naší pobočce

Chcete-li své kazety, kotoučové filmy nebo diapozitivy PŘIVÉZT K NÁM na pobočku, KONTAKTUJTE NÁS, abychom si domluvili čas setkání. Na místě s vámi pak sepíšeme objednávku a domluvíme veškeré podrobnosti digitalizace VHS či jiných nosičů (způsob a formát uložení, termín dodání, atd.).

Digitalizace VHS Jinočany
Vyzvednutí PPL přepravou

3. My k vám pro zakázku pošleme PPL – celá ČR

Když nechcete ztrácet čas a nechcete nikam chodit, zabalte dobře své kazety, filmové kotouče či diapozitivy do balíčku a MY K VÁM POŠLEME PPL PŘEPRAVU. Ta nám vaši zakázku doručí. Na balík není třeba uvádět žádné údaje, kurýr bude mít připravenou etiketu, kterou na něj nalepí. Jen si od něj VEZMĚTE POTVRZENÍ o předání balíčku! Vyzvednutí zakázky tímto způsobem je možné po celé ČR.

4. Odeslání zakázky poštou nebo vaším kurýrem

Zakázku nám můžete poslat POŠTOU nebo svým KURÝREM na adresu pobočky. Vždy nás ale prosím nejprve kontaktujete, popř. odešlete objednávku digitalizace. Adresa pro zaslání je: Digitalizace VHS, Smetanova 364, Jinočany 252 25. Kazety, kotoučové filmy či diapozitivy pečlivě zabalte. Do balíčku přiložte své kontatkní údaje: jméno, telefon, e-mail a adresu, kam budeme zasílat digitalizované záznamy zpět.

Odeslání VHS poštou